Zlatá stezka
MělníkDnes.cz
MělníkDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Mělnický deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Mělnický deník - černá kronika Zdroj: Mělnický deník - černá kronika |

Ve Všetatech hořela lokomotiva, vlaky nabíraly zpoždění

12. 6. 2019 | Mělnicko /FOTOGALERIE/ – Na nádraží ve Všetatech ve středu hořela lokomotiva rychlíku jedoucího z Kolína do Ústí nad Labem. Provoz na trati spojující Lysou nad Labem s Ústím byl v úseku mezi Mělníkem a Starou Boleslaví zastaven. Požár se obešel bez zranění.

Příjezd do Prahy po D1 citelně přibrzdila nehoda s autem na střeše

12. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Nehoda tří osobních aut a jednoho nákladního, která se obešla bez zranění, značně zkomplikovala v dopravní špičce středečního rána příjezd po dálnici D1 do Prahy. Došlo k ní před sedmou hodinou na dálničním kilometru 8,5. Při střetu poblíž Čestlic na Praze-východ, v oblasti sjezdu na Nupaky a Dobřejovice, dokonce jedno z aut zůstalo převrácené na střeše.

Bývalý středočeský hejtman Rath: Žalobkyně pro mě navrhla majetkový trest smrti

11. 6. 2019 | Střední Čechy - Svá pondělní slova o „majetkovém trestu smrti“ zopakoval v úterý u Vrchního soudu v Praze někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath. Ohrazuje se tak proti návrhu státní zástupkyně Kateřiny Weissové. Ta v rámci jednání odvolacího senátu v údajné kauze korupčního ovlivňování zakázek Středočeského kraje (spojované ponejvíce právě s Rathem a s působením jeho blízkých spolupracovníků manželů Kottových, byť soud řeší odvolání rovné desítky osob) požaduje, aby on i někteří ze spol ...

Ziskuchtivec bez sebereflexe, znělo v Rathově kauze síní politických procesů

10. 6. 2019 | Střední Čechy – Přitvrdit vůči Davidu Rathovi, hlavní postavě celého procesu, a rozhodnout o propadnutí veškerého jeho majetku. A stejně tak i u nejbližších kompliců. Tak zněl v pondělí 10. června u Vrchního soudu v Praze první návrh vyřčený v rámci odvolacího jednání v kauze spojované ponejvíce právě se jménem někdejšího středočeského hejtmana (a v té době rovněž významného politika ČSSD) – v případu údajných korupčních manipulací se zakázkami Středočeského kraje. ...

Odvolání v Rathově kauze: pokud někdo onemocní, hrozí mu pokuta

10. 6. 2019 | Střední Čechy – Je třeba sehrát divadlo. S těmito slovy v pondělí vstoupil do budovy Vrchního soudu v Praze někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath.

Pyrotechnici jeli likvidovat herní schránku v podobě bomby

8. 6. 2019 | Mělnicko /FOTOGALERIE/ - Udělat fór je pěkné – ale je hloupé, pokud tahle sranda stojí zbytečně moc; takovou snahu chválit nelze. To vzkazuje veřejnosti Hana Rubášová z policejního prezidia v souvislosti s případem, který v minulém týdnu vyvolal rozruch na Mělnicku.

Při nehodách se krátce po sobě zranili dva motorkáři

6. 6. 2019 | Mělník - Motocyklistům zraněným při střetech s osobními auty museli středočeští záchranáři pomáhat ve čtvrtek 6. června dopoledne hned na dvou místech středních Čech. V půl deváté se bouračka stala v Hořovicích nedaleko nemocnice - poblíž motokárového areálu u mostku přes Červený potok. O tři čtvrtě hodiny později pak k obdobné drážce došlo v Mělníku; v tamější Nádražní ulici. Okolnosti obou dopravních nehod zůstávají předmětem šetření. ...

Nehoda si vyžádala lidský život

5. 6. 2019 | Mělnicko /FOTOGALERIE/ - Tragédii přinesla ve středu 5. června po poledni dopravní nehoda na silnici první třídy u Nové Vsi na Mělnicku. Při střetu osobního auta a kamionu, k němuž se ještě nachomýtla dodávka, vyhasl lidský život.

S požárem dodávky si poradil hasicí přístroj

4. 6. 2019 | Neratovice /FOTOGALERIE/ - Zásah, který v podobných případech není zcela běžný, zaznamenali středočeští hasiči v úterý 4. června odpoledne. Řidič je přivolal k požáru dodávky, jež začala hořet v motorové části – po příjezdu na místo události v neratovické městské části Byškovice však už na ně mnoho práce nezbylo.

Soud trestal za mrtvé tygry. Berousek dostal podmínku, preparátor tři roky

4. 6. 2019 | Česká Lípa /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Tři roky a podmínky. Zatím nepravomocným rozsudkem skončilo v úterý u okresního soudu v České Lípě hlavní líčení se třemi muži obžalovanými z neoprávněného nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami.

Muž prý tankuje bez placení, policie hledá oběti

3. 6. 2019 | Střední Čechy /VIDEO/ - Nepátrá se po podezřelém - jeho totožnost policisté znají - ale po obětech. To je důvod, proč v pondělí 3. června územní odbor středočeské policie pro Prahu-venkov: Západ zveřejnil kamerové záběry řidiče na benzince: jde o muže, jemuž policisté z řevnického obvodního oddělení připisují opakované ujíždění od čerpacích stanic pohonných hmot bez placení.

Policie pátrá po mužích od bankomatů. Jde o cizince?

2. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ – O pomoc žádají veřejnost kriminalisté z Prahy-západ, kteří rozkrývají okolnosti případu neoprávněných výběrů z bankomatů. V souvislosti s touto kauzou by potřebovali hovořit se dvěma muži, jež právě u přístrojů na vydávání peněz zaznamenaly kamery. Zatím ale netuší, kde je hledat. Záběry proto zveřejnili, přičemž doufají, že postřehy získané od veřejnosti mohou pomoci. ...

Středočeské sklady drogového gangu vyklidili policisté s celníky

1. 6. 2019 | Střední Čechy /VIDEO, FOTOGALERIE/ - V úterý 28. května spadla klec v rámci řešení rozsáhlé drogové kauzy s mezinárodním dosahem. Zásah celníků a policistů se při operaci s krycím názvem Arnold odehrával v Praze a v obcích Mořina na Berounsku a Bašť na Praze-východ – případ má však vazby i do Německa a Nizozemí. Vyplývá to z pátečních informací Martiny Kaňkové z Generálního ředitelství cel.

Zloděj asi pokouší štěstí: odnesl si krabici losů

30. 5. 2019 | Libčice nad Vltavou – Hodlá pachatel svou kořist prodávat – nebo bude sám škrábat v očekávání, že se na něj usměje Štěstěna? Tahle otázka se vysloveně nabízí v souvislosti s případem vloupání do prodejny ve městě Libčice nad Vltavou na Praze-západ, který řeší místní obvodní oddělení Policie ČR. „Zloděj odcizil stírací losy,“ konstatovala policistka Marcela Pučelíková.

Celníci vyrazili hledat padělky pouťových atrakcí. Našli!

29. 5. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Netradiční zátah uspořádali společně středočeští a pražští celníci: v úterý 28. května vyrazili „na labutě“. Labuť se alespoň jmenovala předem plánovaná kontrolní akce zaměřená na odhalování padělků sedaček pro pouťové atrakce.

Kauza mrtvých tygrů? Soud v České Lípě musel verdikt odložit

28. 5. 2019 | Česká Lípa /VIDEO, FOTOGALERIE/ – I zdánlivé a nepochopitelné maličkosti rozhodují. Kvůli ztracenému předvolání znalci, kterého si ještě přál konfrontovat obžalovaný preparátor zvířat Miloš Hrozínek, nemohl v úterý u Okresního soudu v České Lípě skončit mediálně sledovaný proces se třemi muži v případu zabíjení velkých šelem a nelegálního obchodu s částmi jejich těl.

Mělničtí hasiči zasahovali u nehody v Liběchově

26. 5. 2019 | Liběchov /FOTOGALERIE/ - K nehodě nákladního automobilu, který skočil částečně v potoce, došlo v sobotu 25. května odpoledne v obci Liběchov. Na místě zasahovala jednotka Hasičského záchranného sboru Mělník. Hasiči na místě položili sorbčního hada a vozidlo vyprostili pomocí automobilového jeřábu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Tři nezletilí chlapci demolovali ve Velvarech auta

22. 5. 2019 | Velvary – Demolování aut neznámými osobami ve Velvarech bylo oznámeno v neděli policistům. Ti se tak okamžitě vydali na místo činu, do Chržínské ulice. Tam u železničního přejezdu spatřili tříčlennou skupinu mladíků.

Hasiči zasahovali u nehody v Kojeticích

20. 5. 2019 | Kojetice - V pondělí ráno došlo v Kojeticích na Mělnicku k dopravní nehodě autobusu a dvou osobních automobilů.

V kauze policisty v civilu přibyl do debaty další bod: výsluhy

15. 5. 2019 | Mělnicko - Policista v civilu, jehož počínání zachycené na videu vzedmulo v březnu vlnu emocí v internetových debatách, zřejmě má poté, co z vlastního rozhodnutí svlékl uniformu, nárok na vyplácení takzvané výsluhy (pravidelného měsíčního příspěvku pro bývalé členy ozbrojených sborů, kteří ukončili služební poměr). Ve středu na to upozornil server Novinky.cz. S tím, že nárok na výsluhu dotyčný bude mít proto, že nespáchal trestný čin. ...VZP přispěje dárcům krve až dva tisíce korun

Až dva tisíce korun mohou od letoška dostat dárci krve od Všeobecné zdravotní pojišťovny jako příspěvek na rehabilitační aktivity. Oproti loňsku nejsilnější zdravotní pojišťovna výši příspěvku zdvojnásobila. Chce tak zdůraznit nezastupitelnou roli ...

Putujte lehce po Zlaté stezce! Dálková trasa pro pěší turistiku láká

13.06.2019 | Cestování, volný čas

Od středověku spojovala Čechy s Podunajím historická Zlatá stezka, která dostala jméno podle bohatství, jež přinášela. I dnes se můžete vydat po stopá ...

Putovní Křišťálovou popelnici získal tentokrát středočeský Beroun!

13.06.2019 | Z regionu

HRADEC KRÁLOVÉ - Obyvatelé ČR třídí stále více odpadů. Města a obce se jim také snaží k tomu poskytnout co nejlepší podmínky. Díky tomu má možnost tří ...Pondělí 17.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.