MělníkDnes.cz
MělníkDnes.cz » Monitor zpráv » Z regionu

Aktuálně z regionu | Mělník a Středočeský kraj

Kralupy a okolím se šíří nepříjemný zápach, cítit byl dokonce i v Praze

4. 7. 2022 | Nepříjemný zápach zaznamenali obyvatelé Kralup na Vltavou i okolních obcí v pondělí ráno. Na sociálních síti lidé upozorňují, že cítit byl dokonce až v Praze.

PODÍVEJTE SE: Druhá etapa mělnického obchvatu se chýlí ke konci

3. 7. 2022 | Druhá etapa mělnického obchvatu, jejíž stavba začala loni v září, se chýlí ke konci. „Ode dne 1. června došlo k uvedení do zkušebního provozu okružní křižovatky Na Průhoně včetně komunikace směr dálnice D8 a komunikace směr Česká Lípa a výjezdu směr Chloumek,“ uvedl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) Martin Buček.

Kralupy chtějí postavit novou multifunkční sportovní halu, stávající už nestačí

30. 6. 2022 | Volejbal, futsal, ale i taneční klání či závody v aerobiku by v budoucnu mohla hostit v Kralupech nad Vltavou nová multifunkční sportovní hala. Ta je nyní o krok blíž své realizaci.

Přání zaměstnanců vyslyšeno: do areálu Prologis v Úžicích bude zajíždět autobus

29. 6. 2022 | Pohodlně do práce Pražskou integrovanou dopravou (PID)? Toto přání se nyní nově splní lidem, kteří za prací dojíždějí do logistického parku Prologis nedaleko obce Úžice, kde je v plánu vybudování autobusové zastávky.

Most přes dálnici D8 u Nové Vsi čeká oprava. Práce budou probíhat za provozu

27. 6. 2022 | Most u Nové Vsi, který vede přes dálnici D8 na silnici I/16, čekají opravy. Práce začnou již v úterý 28. června a potrvají zhruba do poloviny října. Probíhat budou za provozu.

Zdroj: melnicky.denik.cz | Další zprávy »
14:12:29 | 06.07.2022

Mořští boxeři jsou zcela bez konkurence. S cestovatelem Vojtěchem Alberto Slámou podruhé křížem krážem za zvířátky

Mořští boxeři jsou zcela bez konkurence. S cestovatelem Vojtěchem Alberto Slámou podruhé křížem krážem za zvířátky

2. 7. 2022 | Druhý díl našeho putování po stopách zajímavých tvorů, kteří s námi sdílejí naši planetu, nás zavede na rybí tržiště v Itálii, Chorvatsku nebo Řecku. Je velmi pravděpodobné, že mezi různou havětí uvidíte podivné tvory, kteří nápadně připomínají obrovské kudlanky. I když se to na první pohled nezdá, právě jste se seznámili s největším boxerem všech dob v „hypermuší“ váze, strašidelným straškem!

Práce učitele je ten nejlepší džob na světě. Pojďme hovořit o školství s učitelem

Práce učitele je ten nejlepší džob na světě. Pojďme hovořit o školství s učitelem

1. 7. 2022 | Původně se můj dnešní článek měl věnovat plánovaným změnám Rámcového vzdělávacího programu, podle něhož se dnes na školách učí. Ale pod dojmem loučení s našimi deváťáky jsem se rozhodl jinak. Napíši o krásách učitelské profese. Školní rok musíme ukončit pozitivně!

Ne Hitler, ale klima je na vině. Komentář Štěpána Chába

Ne Hitler, ale klima je na vině. Komentář Štěpána Chába

29. 6. 2022 | Odběhneme si na chvíli z našich luhů a hájů přes africkou Nigérii, vezmeme to přes Irsko, a skončíme v Bruselu s přestupem v Hitlerově Berlíně. Na první pohled to může vypadat, že spolu osa Nigérie – Irsko – Evropská unie – Hitlerův Berlín nesouvisí. Ale souvisí. Vše souvisí se vším. Obzvláště, když takovou osu napadne jistá zaslepenost.

Neuvěřitelné kočky. S cestovatelem Vojtěchem Alberto Slámou poprvé křížem krážem za zvířátky

Neuvěřitelné kočky. S cestovatelem Vojtěchem Alberto Slámou poprvé křížem krážem za zvířátky

25. 6. 2022 | Dvě fotografie koček v prvním dílu putování po stopách zajímavých tvorů, kteří s námi sdílejí naši planetu, dělí stovky let v čase, a navíc i tisíce kilometrů. Ta první micka je sice mumifikovaná, ale zato pochází ze světoznámých egyptologických sbírek Národního muzea v brazilském Rio de Janeiru. (Dnes už ji však neuvidíte, protože společně s jinými poklady vědění vzala za své při obrovském požáru.) Druhá, a hlavně živá kočka si zase hoví na sluníčku ve vietnamské metropoli Hanoji, na zápraží ne ...

Co má vězeň svědomí Julian Assange společného s britskými žoldáky, zajatými na Donbasu? Svět Tomáše Koloce

Co má vězeň svědomí Julian Assange společného s britskými žoldáky, zajatými na Donbasu? Svět Tomáše Koloce

25. 6. 2022 | 9. června byli v Doněcku odsouzeni k smrti britští občané Aiden Aslin a Shaun Pinner a marocký občan Ibráhím Sádún, kteří v rusko-ukrajinské válce bojovali v svazcích ukrajinské armády a byli zajati, protože nejsou ukrajinskými občany, nevztahují se na ně Ženevské konvence o zacházení se zajatci. Osm dní nato, 17. června, rozhodla britská ministryně vnitra o vydání šéfredaktora stránek WikiLeaks, specializujících se na zveřejňování tajných materiálů světových vlád, Juliana Assange, do USA, pod m ...

Zdroj: krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/ | Další zprávy »
14:12:31 | 06.07.2022

Středa 6.7.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.